Każdy z Nas lubi otaczać się przyjemnym zapachem. Niestety Nasze zamiłowania do przyjemnych woni pociągają za sobą również negatywne konsekwencje. Przez to, że otaczamy się zbyt dużą ilością różnego rodzaju środkami zapachowymi nie tylko w środkach czyszczących, ale również w żywności oraz kosmetykach narażamy się na różnego rodzaju alergie.

Niestety, ale duża ilość chemicznych środków zapachowych ma wpływ na nasze zdrowie. Mogą one nasilać, a nawet wywoływać na skutek drażniącego działania problemy z oddychaniem. Oprócz tego mogą one wywoływać bóle głowy, a także bardziej poważne dolegliwości jak na przykład zapalenia błon śluzowych czy podrażnienia skóry.
aloe mpd ultraSzczególnie wrażliwa jest skóra najmłodszych. Noworodki charakteryzują się bardzo cienką i delikatną skórą, dlatego ich ubranka powinny być prane w produktach, które w swoim składzie mają zdecydowanie mniej wybielaczy oraz detergentów. Zaleca się również płukać ubranka najmłodszych kilkukrotnie. Jednak da się  uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji prania. Nikt z Nas nie chce, aby środki chemiczne zawarte w środkach do prania prowadziły do  wysuszenia skóry czy wystąpienia alergii kontaktowych. Receptą na tego typu dolegliwości jest Płyn Aloe MPD Ultra.

Płyn do prania Aloe MPD Ultra Forever

Jest on przyjazny nawet dla najwrażliwszej skóry, jaką charakteryzują się najmłodsi. Dzięki temu, że został stworzony w oparciu o substancje, które się naturalnie pienią (występują w miąższu liścia aloesu) jest łagodny dla skóry i nie powoduje żadnych podrażnień. Tkaniny po praniu bardzo długo zostają przyjemnie miękkie.
Płyn  Aloe MPD – to wszechstronny płyn do prania i czyszczenia na bazie aloesu.
 Koncentrat aloesowy MPD – jest on  bardzo wydajny, ponieważ jego jedna łyżka odpowiada aż pięciu łyżką standardowego proszku do prania. Doskonale sprawdza się do prania nie tylko rzeczy niemowląt, można go stosować również do rzeczy starszych dzieci, a także osób dorosłych. Można w nim prać nie tylko w pralce, doskonale sprawdza się do prania ręcznego. Jest to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu, ponieważ doskonale radzi sobie nie tylko z praniem, ale również innymi pracami domowymi takimi jak zmywanie naczyń, okien czy blatów. Czyści bardzo dokładnie, jednocześnie pozostając delikatnym. Dzięki temu, że w swoim składzie nie ma fosforanów jest biodegradowalny.
Najwyższa pora zapomnieć o zaczerwienionych i spierzchniętych dłoniach po kontakcie z domową chemią. Płyn do prania oraz koncentrat aloesowy MPD powinny znaleźć się w każdym domu.

© Uwaga opis autorski forever-produkty.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-produkty.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.