www.forever-polska.pl Forever Living Products

Planujesz robić zakupy ze zniżką, rabatem -5% lub nawet -30% upustami to rekomendujemy rejestrację w firmie Forever (FLP)  Forever Living Products.

W tym celu wypełnij formularz szybkiej rejestracji online, klikając poniższy przycisk "FORMULARZ REJESTRACJI ONLINE"

Następnie wypełniaj pola i postępuj zgodnie z instrukcją, -  tylko pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

>>>  FORMULARZ REJESTARCJI ONLINE  <<<                                                                                                                                                                                           

Po rejestarcji zyskujesz:

✓  Realizacja zamówień za minimalną kwote 250zł

✓  Twoje zakupy od pierwszego zamówienia będą o 5% tańsze

✓  Gwarancję satysfakcji

✓  Możliwość korzystania z wykładów dotyczących profilaktyki zdrowia

✓  Obsługę posprzedażową

 

Jeśli Twoje zakupy w dwóch dowolnych następujących po sobie miesiącach przekroczą kwotę około 2000zł (wartość już po upuście 5%) masz dodatkowo:

✓  możliwość korzystania z jeszcze niższych cen - rabat w wysokości -30% przy każdym kolejnym zakupie (ten upust przysługuje Ci już na stałe)

To twój biznes więc to, w jaki sposób pracujesz i ile czasu poświęcasz, zależy wyłącznie od Ciebie, nikt nie narzuca Ci ani terminów, ani planów sprzedażowych. Możesz budować rynek dla Forever Living poprzez sprzedaż produktów albo polecanie innym, by sami się zarejestrowali w FLP i kupowali taniej jako Preferred Customer (co rekomendujemy ponieważ zyskujesz przy tym więcej niż przy samodzielnej sprzedaży!). Możesz również zostać menadżerem i zająć się organizowaniem własnych jednostek franczyzowych np. salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów dietetycznych, fizjoterapeutycznych i masażu, klubów fitness, itp.

Jak to zrobić – nauczysz się krok po kroku podczas szkoleń oraz indywidualnych sesji biznesowych.

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby pracujące na etacie lub poszukujące nowych możliwości zawodowych. Nie jest wymagane doświadczenie w branży wellness, natomiast na pewno bardzo przyda się zainteresowanie tematyką profilaktyki i promocji zdrowego trybu życia, naturalnej pielęgnacji, makijażu oraz zagadnieniami w kategorii fitness.

Masz pytania w tym zakresie – skontaktuj się kontakt@forever-produkty.pl


Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock