www.forever-polska.pl Forever Living Products

Dystrybucja doskonałych produktów firmy Forever Living Products oparta jest na całym świecie w systemie Network marketing. Taką formułę ustanowił od początku założyciel i właściciel firmy Rex Maughan. Jego przesłanie brzmi : " Przyczyną większości chorób na tym świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz żeby ludzi cierpiących było mniej, pokaż im jak mogą zarobić na godne życie ". Rynek produktów FLP budowany i rozwijany jest przez miliony niezależnych dystrybutorów, obecnie mających status FBO ( Forever Busines Owner ), zgodnie z licencją uzyskaną od Forever Living Products. Wszyscy potrzebujemy zabezpieczenia finansowego. Każde dodatkowe wsparcie jest ważne. W przypadku FLP jest możliwe uczestniczenie w bieżącym udziale w zysku generowanym lokalnie i globalnie. Co tworzy ten zysk ? - obroty rynku produktów FLP, który tworzymy każdy z osobna i wspólnie w zespołach FBO.

Skąd się biorą obroty ? - zakupy własne dla siebie i rodziny

  • zakupy klientów detalicznych

  • zakupy klientów rejestrowanych, nazywanych Preferred Customer ( klient z upustem 5% i możliwością uzyskania 30% zniżki ).

Obecnie roczne obroty produktów FLP przekraczają 2 mld.USD. To zasługa zaangażowania w funkcjonowanie tego rynku 10 mln.FBO ze 160 krajów świata. Każdemu przysługuje nagroda finansowa w postaci comiesięcznej premii za Usługę Marketingową na rzecz Forever Living Products. Jak to podzielić zgodnie z zaangażowaniem każdego FBO ? - To zadanie dla Najlepszego Genialnego produktu FLP czyli Planu Marketingowego. Od 45 lat struktura Planu Marketingowego powoduje, że każdy zaangażowany FBO otrzymuje dokładnie wyliczoną i solidną zapłatę za swoją pracę.

Dla jednych jest to dodatkowy dochód, dla innych jest to świetny biznes budowany przez lata i na lata.

Dlaczego świetny biznes ? - jesteś właścicielem własnego biznesu i tylko od Ciebie zależy jak funkcjonuje i się rozwija - twoim szefem jesteś Ty - nie ma " wyścigu szczurów ", jeżeli ktoś z Twojego zespołu okaże się lepszy od Ciebie - podziękujesz mu za to ! - jednorazowa inwestycja jest znikoma, bo reszta inwestycji to Twój czas i zaangażowanie. - wszelkie działania administracyjne dotyczące biznesu załatwia FLP ( ty jedynie rozliczasz się z Urzędem Skarbowym ) - masz dostęp do informacji, szkoleń i wsparcia. Większość ludzi stwierdzi, że to nie dla nich - chcą mieć szefa, obowiązki w ramach godzin pracy, chcą wykonywać plan 45-letni. Są jednak tacy, którzy zmieniają sposób myślenia, mają chęć rozwoju i podążają mniej uczęszczaną drogą. Dla Tych ludzi mamy ofertę doskonałych produktów i szansy biznesowej jaką Forever wniosło w życie milionów ludzi na całym świecie. Skontaktuj się - Dołącz do Nas. 

>>>  FORMULARZ REJESTARCJI ONLINE  <<<                                                                                                                                                                                           

Po rejestarcji zyskujesz:

✓  Realizacja zamówień za minimalną kwote 250zł

✓  Twoje zakupy od pierwszego zamówienia będą o 30% tańsze

✓  Gwarancję satysfakcji

✓  Możliwość korzystania z wykładów dotyczących profilaktyki zdrowia

✓  Obsługę posprzedażową

 

Masz pytania w tym zakresie – skontaktuj się [email protected]


Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock