Sonya™ Daily Skin Care System

Nowa linia produktów od firmy Forever Living pod nazwą Sonya™ Daily Skin Care System to szczególnie dopracowane formuły na bazie żelu do codziennej pielęgnacji cery. Wyjątkowy nośnik żelowy stworzony przez Forever Living Products sprawia, że każdy z kosmetyków z systemu Sonya™ doskonale nawilża. To nawilżanie uzyskane jest przez wybitne właściwości aloesu, z których wykorzystywania marka Forever Living jest znana. Nową linię kosmetyków pod nazwą Sonya™ Daily Skin Care System stanowią następujące produkty pielęgnacyjne.

Sonya™ Refreshing Gel Cleanser


Doskonały żel do mycia twarzy, który poprawia stopień nawilżenia skóry. Żel zawiera liczne substancje pielęgnacyjne takie jak aloe vera, olej z baobabu, aminokwasy jabłkowe czy hydroksyacetofenon. Miąższ aloesowy Forever oraz tłoczony na zimno olejek z baobabu doskonale nawilżają cerę. Z kolei aminokwasy jabłkowe i hydroksyacetofenon to przeciwutleniacze, które doskonale pielęgnują cerę mieszaną. Żel delikatnie oczyszcza skórę twarzy, nie podrażniając jej. Efekt oczyszczenia jest tak delikatny dzięki wykorzystaniu naturalnego środka oczyszczającego, czyli wyciągu z owoców Acacia concinna. Ten naturalny środek delikatnie usuwa makijaż, wszelkie zabrudzenia oraz martwy naskórek.

Sonya™ Illuminating Gel


Formuła tego kosmetyku składa się z aż pięciu azjatyckich substancji roślinnych. Najważniejszym z nich jest korzeń lukrecji, który delikatnie rozjaśnia cerę oraz przyczynia się do jej wygładzenia. Sonya™ Illuminating Gel sprawia, że koloryt cery jest wyrównany, zdrowy i promienny. Jednym z najważniejszych składników Sonya™ Illuminating Gel są zawieszone w żelu enkapsulowane peptyd, które odpowiadają za poprawę kolorytu cery.

Sonya™ Refining Gel Mask


Ta maseczka umożliwia głębokie nawilżanie oraz normalizowanie cery podczas snu, dzięki czemu rano twarz wygląda na zdrową, jędrną i młodą. Co więcej, maseczka wzmacnia naturalne funkcje skóry podczas snu oraz zapewnia odpowiedni stopień wydzielania sebum, dzięki zastosowaniu licznych wyciągów z owoców oraz substancji roślinnych.

Sonya™ Soothing Gel Moisturizer

Kojący żel o działaniu nawilżającym sprawia, że nawet bardzo wrażliwa cera jest wyciszona, a wszelkie podrażnienia złagodzone. Liczne naturalne ekstrakty roślinne oraz olejki (np. hydrolizowany kolagen, wyciąg z jabłek czy wyekstrahowany z grzybów beta-glukan) gwarantują naturalną pielęgnację na najwyższym poziomie. Żel doskonale się wchłania, dzięki czemu może być stosowany zarówno jako element wieczornej pielęgnacji, jak i porannej.

© Uwaga opis autorski forever-produkty.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-produkty.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych