Firma Forever oficjalnie powstała w 1978 roku, a scalił ją wyjątkowy zapał kilkorga ludzi, którzy zapragnęli wyciągać z natury co najlepsze i podarować to ludziom. Dlatego Forever Living Products to setki unikalnych produktów, które są dystrybuowane na cały świat i skutecznie wspomagają nasze zdrowie. Niezwykłość Forever Living polega na tym, że przedsiębiorstwo posiada własne plantacje aloesu, zakłady wytwórcze oraz magazyny. W ten sposób może zapewnić najwyższą jakość na każdym szczeblu wytwarzania tych niezwykłych produktów. Każdy produkt poddawany jest ścisłym kontrolom jakościowym na każdym etapie produkcji: od rosnącego na polach aloesu do ostatecznego spakowania produktu i wysłania go do klienta. Tylko takie działanie gwarantuje produkty najwyższej jakości i wyjątkowe zadowolenie wspomagającego się tymi naturalnymi i przedłużającymi życie preparatami.

firma ForeverPomysłodawcą Forever Living Products było Rex Maughan, który na pierwszym spotkaniu w Tempe w Arizonie podzielił się swoją pasją z przyszłymi członkami firmy. Głównym założeniem jest wytwarzanie produktów, które mają przede wszystkim wspierać nasze zdrowie oraz samopoczucie. Ich jakość ma mówić sama za siebie, a entuzjaści tych wyjątkowych pod każdym względem produktów spontanicznie dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami. Tym samym nie trzeba ich reklamować, bo ich realnie sprawdzona jakość wśród odbiorców, jest najlepszym tego dowodem. W tej chwili firma Forever jest jednym z przodujących przedsiębiorstw w tej określonej dziedzinie, która oferuje swoje produkty w sieci dystrybucji bezpośredniej na całym świecie.

Wdrożona przez Rexa, tzw. pionowa integracja, czyli własne plantacje, zakłady oraz magazyny sprawdza się do dzisiaj i dzięki temu Firma Forever może wciąż koncentrować się na ulepszeniach i innowacjach, które jeszcze bardziej odpowiadają na oczekiwania klientów.
Obecnie Forever Living Products poprzez tzw. Forever Business Owners, które łączy ludzi w ponad 160 krajach, Forever Living posiada biura niemalże w każdym kraju na świecie. Dzięki temu może wdrażać swoją największą ideę zdrowszego i szczęśliwszego życia. Rex Maughan, mimo swego podeszłego wieku, nadal aktywnie włącza się w życie firmy. W 2009 roku powstał projekt Forever Giving, który wspiera poprawę sytuacji najuboższych na całym świecie. To współpraca z licznymi organizacjami charytatywnymi, która ma na celu walkę ubóstwem, głodem oraz brakiem dostępu do opieki medycznej dzieci. Firma czynnie angażuje się także w niwelowanie skutków naturalnych kataklizmów. Te niezwykłe produkty oraz stabilny model biznesowy sprawiły, że Firma Forever nie ma sobie równych i jest wzorem do naśladowania dla innych firm. A wszystko to dzięki ogromnej pasji i zaangażowaniu niezwykłych ludzi.