Miłośnicy Forever Aloe Vera Gel mogą teraz cieszyć się jego doskonałym smakiem, zamkniętym w małym opakowaniu. Nowa wersja produktu zawiera 330 ml, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w szkole, pracy czy w podróży. Forever Aloe Vera Gel Mini to 99,7% czystego miąższu z wnętrza aloesu, który posiada wiele dobroczynnych właściwości. Jest on połączony z wysoką zawartością witaminy C.

Tak jak w przypadku litrowej wersji produktu, Forever Aloe Vera Gel Mini pakowane jest w procesie aseptycznym, dzięki czemu w składzie nie występują konserwanty. Produkt ten nie zawiera również aromatów, co pozwala na zachowanie naturalnego smaku miąższu aloesowego. Uzyskał on certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, który przyznawany jest za czystość oraz zawartość.

Aloes do picia dawkowanieAloes Forever posiada niezwykle korzystne działanie na organizm człowieka. Wspomaga m.in. układ immunologiczny, a także przyczynia się do oczyszczenia przewodu pokarmowego. Jest on również polecany osobom zmęczonym i zestresowanym, ponieważ dodaje energii i zwiększa siły witalne. Aloe Vera Gel Mini oferowany jest w zestawie 12 sztuk, które z łatwością można zabrać do pracy lub na spacer.

Aloes, który znajduje się w produktach Forever Living, zbierany jest na własnych plantacjach. Od momentu jego zebrania do przetworzenia mija jedynie kilka godzin, dzięki czemu zachowuje on jak najwyższą jakość. A dzięki temu, że opakowanie Forever Aloe Vera Gel zawiera 6 warstw ochronnych, jego zawartość pozostaje świeża przez długi czas. Do pakowania wykorzystuje się tworzywa, które w 100% nadają się do recyklingu.

© Uwaga opis autorski forever-produkty.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-produkty.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.