Forever Multi-Maca zawiera korzeń maca, który ceniony jest przez Indian peruwiańskich. Według ich wierzeń, korzeń ten ma wiele dobroczynnych właściwości, wykazuje między innymi działanie przeciwosteoporozowe. Łagodzi również dolegliwości związane z menopauzą oraz menstruacją. Do jego najsłynniejszych właściwości należy poprawa sprawności seksualnej, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, a także zwiększenie płodności.

Mieszkańcy Peru od tysięcy lat stosują korzeń maca (Lepidium meyenii/ Lepidum peruvianum). Jest on wykorzystywany w tradycyjnej medycynie peruwiańskiej jako sposób na wzmocnienie organizmu. Kobiety używają go również do złagodzenia dolegliwości forever multi-macaspowodowanych menopauzą lub menstruacją. Jednak korzeń maca najczęściej wykorzystywany jest jako środek zwiększający potencję oraz płodność. Dlatego jest on chętnie stosowany przez osoby w okresie reprodukcyjnym.

Mężczyźni wykorzystują korzeń maca w celu zwiększenia popędu seksualnego. Warto wiedzieć, że warzywo to nie zmienia poziomu hormonów płciowych. Jest ono również stosowane na zwiększenie płodności. Forever Multi-Maca jest cennym źródłem białka, które pozwala utrzymać prawidłową sprawność seksualną. Dostarcza również aminokwasy, takie jak arginina, która jest głównym składnikiem białka płynu nasiennego. Arginina wpływa także na ukrwienie narządów płciowych i może przyczynić się do większej liczby i ruchliwości plemników.

© Uwaga opis autorski forever-produkty.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-produkty.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.