Forever Clean 9 – dieta która jest podstawą programu F.I.T Forever

 

Clean9 to zestaw będący podstawą programu F.I.T Forever, który posiada działanie odchudzające i oczyszczające organizm. Jest to 9-dniowy program, który zawiera suplementy diety oraz przepisy na posiłki i koktajle. Został on opracowany przez specjalistów Forever, dzięki czemu cechuje go wysoka skuteczność działania. Receptura programu Clean9 została opracowana w taki sposób, aby wspomóc redukcję wagi oraz oczyszczenie organizmu.

 

Według przeprowadzonych badań naukowych, organizm broni się przed nagromadzonymi toksynami odkładając je w postaci tłuszczu. Prowadzi to nie tylko do zwiększenia wagi, pojawić się mogą również kłopoty ze snem, a także brak apetytu i energii życiowej. Forever Clean 9 to program odchudzający, który przyspiesza usuwanie z organizmu złogów i toksyn. Przyczynia się to nie tylko do uzyskania szczuplejszej sylwetki, ale też do lepszego samopoczucia oraz zwiększenia energii.

 c9 efekty

Dieta C9 zapewni jak najlepsze wyniki, gdy przestrzegane będą poniższe zalecenia:

 

- Przed przystąpieniem do programu Clean 9 należy zanotować wagę oraz pomiar ciała w załączonej broszurce.

- Notowanie spożywanych posiłków oraz wykonywanych ćwiczeń pomoże utrzymać motywację do trzymania się diety.

- Wagę należy zapisywać w 1, 3, 6 i 9 dniu programu.

- Picie 8 szklanek niegazowanej wody dziennie zwiększy uczucie sytości, wspomoże usuwanie toksyn i korzystnie wpłynie na stan skóry.

- Zamiast soli należy używać ziół i przypraw.

 

W zestawie Forever Clean 9 znajduje się książeczka z przepisami na szybkie i łatwe posiłki, które pomogą uzyskać szczuplejszą sylwetkę. Każdy z nich posiada około 500-600 kalorii i zawiera wysokobiałkowe oraz niskowęglowodanowe składniki, przyspieszające metabolizm. Dieta C9 umożliwia spożywanie warzyw i owoców w rozsądnych ilościach.

 

Zalety diety Forever Clean 9 doceniła między innymi Victoria Beckham, która wyznała w jednym z wywiadów, że ją stosowała. Dzięki temu w szybkim czasie straciła kilka kilogramów, co niewątpliwie potwierdza skuteczność diety. Oprócz szczuplejszej sylwetki, program Clean9 pomaga uzyskać również lepsze samopoczucie, przypływ energii, poprawia również wygląd skóry.

 

Zestaw Forever Clean9 zawiera:

 

- Aloe Vera Gel – napój aloesowy w 1-litrowym kartonie, 2 sztuki;

- Forever Lite Ultra Shake;

- Pakiet C9;

- F.I.T Shaker Forever – shaker do przyrządzania koktajli, który posiada pojemnik na suplementy;

- Przyrząd do pomiaru ciała.

 

W pakiecie Forever C9 znajduje się:

 

- Tabletki Forever Therm, 18 sztuk;

- Saszetki Forever Fiber, 9 sztuk;

- Kapsułki Forever Garcinia Plus, 54 sztuki.