Forever Clean 9, to Detox organizmu i odchudzanie przez na 9 dni.

Używanie planu Clean9 Forever wymaga dokładności, toteż powinno się systematycznie wypełniać strony dołączonej broszurki i zastosować się ściśle do zawartych w niej zaleceń. Artykuły z zestawu  Clean9 wystarczą na dziewięciodniowy okres oczyszczania organizmu.

Oczyszczanie organizmu jest bardzo istotną kwestią, którą często zaniedbujemy. Zalegające w organizmie toksyny negatywnie wpływają na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Przeprowadzenie programu oczyszczającego typu Dieta C9 FIT nie tylko umożliwi ci wymiecenie toksyn z organizmu, ale też uzyskanie smuklejszej sylwetki.

Program przewiduje zmiany w odżywianiu. Podczas jego trwania zaleca się spożywać proponowane posiłki, na które przepisy znajdziesz w broszurze programu. Opracowane przez specjalistów dania dostarczają od 500 do 600 kalorii i są ubogie w węglowodany. Posiłki przygotowuje się w oparciu o wysokobiałkowe składniki, co wpływa na przyśpieszenie metabolizmu.

forever fit c9 efektyPodczas trwania programów można spożywać owoce i warzywa o niskim indeksie glikemicznym, które są niskokaloryczne. Takie owoce i warzywa nie wpływają w większym stopniu na poziom cukru we krwi i doskonale spełniają się w roli przekąsek.

Podczas trwania programu należy pić duże ilości wody (co najmniej osiem szklanek dziennie). Wspomoże to oczyszczanie organizmu z toksyn. Należy także ograniczyć spożycie soli. Aby pozostać systematycznym i zmotywowanym, warto notować swoje codziennie posiłki oraz wagę w pierwszym, trzecim, szóstym oraz dziewiątym dniu programu C9 ( więcej informacji w broszurze)

Osiągnięcie i podtrzymanie stosowniej wagi to życiowe wyzwanie, do jakiego zrealizowania konieczna jest zmiana stylu życia. Wyniki, jakie dzięki niej zdobędziesz warte są Twojego wysiłku.                                                                                                                                                                                                         

Program Forever FIT C9 jest nowoczesnym planem do oczyszczania, odchudzania i rzeźbienia sylwetki w trzech łatwych krokach.

1. Program oczyszczający Forever Clean9 - pomoże Ci uprzątnąć organizm z toksyn oraz wyruszyć w droge ku szczuplejszej sylwetce i lepszej formy w 9 dni.
2. Program Forever FIT F15- odmieni Twój rodzaj rozumowania o jedzeniu i ćwiczeniach i nauczy cię, jak ugruntować nową, szczuplejszą posturę. w 30 dni.


Zestaw Clean 9 jest pierwszym etapem programu F.I.T , czyli OCZYSZCZANIEM.