Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż zdrowa dieta to taka, jaka gwarantuje efektywne działanie systemu pokarmowego.
I tu perfekcyjnym rozwiązaniem jest dziewiczy miąższ aloesowy Aloe Vera Gel, jaki działa bakteriostatycznie, normuje pracę jelit, aktywizuje system do fabrykacji enzymatycznych układów anty-rodnikowych; co więcej ma co niemiara wspierających funkcjonowań immuno-stymulujacych (np. efektywnie pobudza funkcje detoksykujące wątroby i nerek).
Albowiem aloes jest adaptogenem, możemy być pewni, iż system sam wyselekcjonuje najwłaściwsze z 200 związków czynnych w nim zawartych i dobierze do swoich potrzeb.
Clean 9+Forever Lean tworzy się z 2 etapów: Clean 9 i Lifestyle 30

Clean 9 to perfekcyjny start drogi do osiągnięcia drobnej postury, a dodatkowo polepszenia komfortu zdrowotnego i globalnego samopoczucia, bowiem oczyszcza ustrój z zgromadzonych w nim toksyn i innych szkodliwych substancji chemicznych, odtruwa go i odbuduje.
Lifestyle 30 – wspiera samoistny bieg oczyszczania organizmu, równocześnie spalając zbytek tkanki tłuszczowej i dlatego doprowadza do uzyskania i podtrzymania wymarzonej wagi.
Clean+Lean daje Ci narzędzie, jakie – poparte Twoją motywacją i konsekwencją w używaniu go i działalnością fizyczną – zezwolą Ci efektywnie nadzorować wagę w rodzaj zdrowy i naturalny.