Produkt Forever nie jest typowym antyperspirantem – nie zawiera on bowiem niezdrowych dla człowieka soli aluminium, które standardowe antyperspiranty zawierają w różnej dawce. Nie oznacza to jednak, że produkt ten jest mniej skuteczny. Zapobiega on powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu dzięki swoim właściwościom grzybobójczym. Wystarczy jedynie odrobina produktu, aby zapewnić sobie skuteczną ochronę przed potem, dzięki czemu jest on bardzo wydajny i opakowanie dezodorantu w sztyfcie o wadze 92 g wystarcza na długo.

Aloe Ever-ShieldDużą zaletą produktu Aloe Ever-Shield jest to, że nie brudzi on ubrań. Nie trzeba więc martwić się o brzydkie białe ślady, jakie często pozostawiają zwykłe antyperspiranty. Co więcej jest on produktem uniwersalnym, z którego mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Problemu nie stanowi zapach, ponieważ jest on naturalny i delikatny.

Dezodorant Aloe Ever-Shield jest też zdrowy dla skóry, ponieważ charakteryzuje się pH takim samym jak naturalne pH skóry człowieka. Chroni więc przed potem i związanym z nim nieprzyjemnym zapachem w całkowicie naturalny sposób. Dzięki formie gładkiego sztyftu jest przyjemny i bezproblemowy w użyciu. Nie podrażnia on skóry, więc można stosować go nawet tuż po depilacji lub goleniu. Jest to więc produkt idealny do codziennego stosowania.

Produkty ten jest niezastąpiony szczególnie podczas letnich upałów czy podczas wakacji – pozwala on zachować świeżość przez cały dzień i nie martwić się nieprzyjemnym zapachem czy niekomfortowym uczuciem nieświeżości. Forever stworzyło formułę, która w pełni wykorzystuje właściwości naturalnych składników, bez konieczności użycia sztucznych dodatków.

Brak dodatku soli aluminium w Aloe Ever-Shield jest dużą zaletą. Aluminium jest metalem toksycznym, a więc może mieć szkodliwy wpływ na ludzkie zdrowie – na przykład na układ nerwowy lub poziom wapnia w organizmie. Warto więc stosować produkt Forever, ponieważ jest nie tylko skuteczniejszy niż standardowe antyperspiranty z supermarketów i drogerii, ale też zdrowszy i bardziej naturalny.