Infinite by Forever to kosmetyki, w których składniki zostały wyselekcjonowane i dobrane w taki sposób, żeby naprawdę działały. To produkty, których celem jest ochrona przeciwstarzeniowa, którą mogą zagwarantować dzięki składnikom pozyskiwanym z naturalnych źródeł.

Jakie efekty dla skóry przynoszą kosmetyki Infinite by Forever?

Dzięki używaniu tych kosmetyków skóra staje się jędrna i promienna. Dokładnie taka, jaka jest cera młodego człowieka. Zmarszczki ulegają wygładzeniu. Poza tym poprawia się gładkość skóry, która odtąd nie ma nieprzyjemnych w dotyku suchych skórek i bruzd. Cera odzyskuje tak ważny blask, który sprawia, że nawet bez makijażu wygląda się świeżo i młodo. Dzięki składnikom zawartym w tych kosmetykach kolagen wraca na odpowiedni poziom. W taki sposób działają naturalne składniki, minerały, substancje roślinne oraz aloes.

Z czego składa się zestaw Infinite by Forever?

Żeby skóra odzyskała swój młodzieńczy wygląd, warto zadziałać na nią na kilku polach. Można to zrobić dzięki zestawowi od Infinite by Forever. Z czego składa się taki zestaw? Otóż, są to cztery świetne produkty, które razem tworzą niesamowitą broń w walce z oznakami starzenia się skóry twarzy. To połączenie działania z zewnątrz i od wewnątrz, co daje najlepsze efekty.


Produkty należące do zestawu Infinite by Forever to:
- nawilżające mleczko oczyszczające - hydrating cleanser - to kosmetyk, który w swoim składzie ma świetne, naturalne elementy takie, jak: kwasy tłuszczowe z kokosa, wyciąg z jabłek, aminokwasy z jabłek. Użycie w nim takich składników powoduje, że skóra jest w pełni nawodniona. Poza tym kosmetyk doskonale ją oczyszcza. Cera staje się miękka i promienna.
- serum ujędrniające - firming serum - ujędrnienie to najważniejszy element walki ze starzeniem się skóry. Dzięki zastosowanemu w serum trifluoroacetyl tripepetide-2 to tripeptyd zmarszczki zmniejszają się, stają się mniej widoczne, skóra jest zregenerowana. Dzieje się to dzięki opatentowanemu aloesowi.
- firming complex - to suplement diety, który pozwala wspomóc skórę także od wewnątrz. Dzięki składnikom takim, jak koncentrat z melona, fitoceramidy z nasion pszenicy, kolagen z ryb, witamina C, możliwe jest zadbanie o nawilżenie i gładkość skóry.
- restoring creme - to krem z dużą ilością odżywczych składników. Jest ich w nim aż 15, co sprawia, że kosmetyk działa kompleksowo i łączy w sobie działanie pielęgnacyjne z przeciwstarzeniowym. Zawiera w swoim składzie aloes, jagody acai, które działają przeciwutleniająco oraz granat i olejki eteryczne. To dzięki temu kosmetykowi skóra będzie nawilżona, promienna i odżywiona.

Zestaw Infinite by Forever stawia na kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry. Producent zadbał o to, żeby użyty w nim aloes działał wyjątkowo szybko i skutecznie. Połączenie składników w taki sposób, w jaki ma to miejsce w tych produktach, daje dobre efekty w nawilżaniu skóry, jej odmłodzeniu i regeneracji. Działanie zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz daje najszybsze efekty, które zaskoczą każdego.

© Uwaga opis autorski forever-produkty.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-produkty.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych