Zbawienne właściwości składników naturalnych już dawno zostały docenione przez kobiety ma całym świecie. W salonach piękności, gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich korzystanie z formuł opartych na produktach pochodzenia roślinnego osiągnęło niemalże rangę luksusu. Teraz możesz poczuć ten luksus w swojej własnej łazience podczas codziennej pielęgnacji.forever aloe jojoba shampoo

FOREVER ALOE-JOJOBA SHAMPOO to produkt przeznaczony do pielęgnacji włosów wymagających intensywnego odżywienia. Jego oparta na bazie miąższu z wnętrza liścia aloesu to gwarancja dogłębnego nawilżenia struktury włosów aż po same końce. Dodatek drogocennych olejków, takich jak olejek jojoba, arganowy, oleje z dzikiej róży, to nie tylko doskonała kompozycja zapachowa, ale przede wszystkim źródło zbawiennych dla kondycji naszych włosów przeciwutleniaczy, które w połączeniu z witaminą B5 stanowią przepis na wyjątkową pielęgnację każdego dnia.

ALOE-JOJOBA SHAMPOO to niezwykle delikatny preparat, który zachwyci swoimi właściwościami każdego użytkownika. Zmysłowa, gęsta piana o tropikalnym, orzeźwiającym zapachu pozwoli na chwilę relaksu i odprężenia o każdej porze dnia a uzyskany dzięki ALOE-JOJOBA SHAMPOO efekt będzie cieszył oko zdrowym i pięknym blaskiem.