www.forever-polska.pl Forever Living Products

Marka Forever Living Products

Firma Forever Living Products od 1978r tworzy produkty naturalne AloeVera do pielęgnacji urody oraz suplementy diety. Produkty służące zdrowiu, urodzie oraz dobremu samopczuciu szybko zdobyły serca konsumentów. Obecnie produkty aloesowe są jedne z siedziba forever living najczęściej poszukiwanych produktów naturalnych na rynku.

 Wizja

 Aby spełniać swoje marzenia potrzebna jest duża dawka energii, której źródło tkwi  zarówno w doskonałym samopoczuciu, jak również w możliwości poprawiania  samopoczucia innych ludzi.Pomagając innym pomagamy sobie. Człowiek od człowieka  indukuje się dobrą energią. Dlatego Naszym celem jest budowanie więzi z klientami w taki  sposób, aby każdy zadowolony klient polecił naszą markę co najmniej jednemu nowemu  klientowi. W ten sposób tworzymy sklep oraz ofertę z dobrą energią. Takie działanie    sprawi, iż jeden klient to dwóch zadowolonych klientów, a kolejni dwaj to kolejni czterej    zadowoleni klienci.

 Wizją Naszej firmy jest troszczenie się o najwyższe zadowolenie klientów.

 Misja

Chcemy towarzyszyć Państwu w realizacji programu: dbam o zdrowie i urodę, dlatego dzięki 35 – letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, iż preparaty, które produkujemy są bezpieczne dla każdej grupy wiekowej. Od bobasa po dziadka. Przywracanie organizmowi równowagi, poprawa stylu życia naszych klientów dzięki produktom o działaniu naturalnym, bezpiecznym i tym samym bardzo skutecznym, to nadrzędny cel naszej firmy.

 aloesowa plantacja forever

Tworzymy produkty zdrowotne, dla zdrowia i zdrowe. Aloes, to roślina określona przez znawców tematu, jako "roślina przyszłości". My chcemy z Państwem tworzyć przyszłość.

 

Wartości

Uczciwie i odpowiedzialnie podchodzimy do tematu profilaktyki zdrowia opartej na suplementacji preparatami z Aloe Vera. Medycyna niekonwencjonalna, to sposób na odzyskiwanie wigoru przeznaczonych dla ludzi zmęczonych cywilizacją. Nasze motto, to po pierwsze "nie szkodzić". Wybór dziś takich produktów, to wbrew pozorom bardzo ważna decyzja. Wkońcu od niej w dużej mierze zależy w jakim nastroju wstaniemy jutro.


Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock