www.forever-polska.pl Forever Living Products

                                                                                                                                                                                                             

Sukcesem firmy Forever Living Products jest to, że liście aloe vera zbierane są wtedy, gdy osiągną pełną dojrzałość. Ręczne zbiory i ręczne filetowanie ( skórka zostaję całkowicie usunięta ), powoduje, że otrzymuje się wyłącznie odżywczy miąższ z wnętrza liści. Podczas dalszego przetwarzania aloes poddawany jest rozbłyskowemu uderzeniu wysokiej temperatury by utrwalić i zachować wszystkie jego właściwości oraz zredukować poziom zanieczyszczeń beż konieczności dodatku konserwantów. To dlatego nasze napoje aloesowe zawierają 99,7 % naruralnego czystego żelu aloe vera.

produkty aloe vera                         aloe vera forever living products

                                                                                                                                                                                                       

Forever jest największym plantatorem i wytwórcą aloesu na świecie.Uprawiamy odmianę Aloe Barbadensis Miller o unikalnym działaniu i cennym pod względem odżywczym a także słynącą ze swoich dobrodziejstw w wspieraniu organizmu od zewnątrz i wewnątrz. Forever jest właścicielem plantacji aloesu, zakładów wytwórczych, laboratoriów kontroli jakości. Firma dostarcza do ponad 160 krajów świata najlepszej jakości produkty - zawsze z myślą o zdrowiu i samopoczuciu milionów zadowolonych klientów na całym świecie.                                                                                                                                                                                                        

naturalne uprawy Forever Living            produkcja aloe vera forever

                                                                                                                                                                                                         
 Mój sklep posiada w ofercie pełną gamę produktów - miąższe aloesowe w 3 wersjach smakowych, całą gamę produktów na bazie aloesu jak : kosmetyki i do higieny codziennej oraz o działaniu wspierającym mięśnie i stawy. Polecam całą gamę suplementów oraz niesamowitej jakości produkty pszczele.


Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock