www.forever-polska.pl Forever Living Products

                                                                                                                                                                                                             

Nieodpartym sukcesem firmy Forever Living Products jest zaprojektowanie patentu na stabilizację (utrwalenie) miązszu Aloe Vera Forever w sposób całkowicie naturalny, m.in.przez dołożenie do produktów witamin: C i E. Umożliwia to bezpieczne przechowywanie produktów i ochronę drogocennych 75 związków czynnych występujących w tej roślinie. Proces ten jest na tyle efektywny, że konserwowany w ten sposób miąższ aloesowy, nie różni się od miąższu znajdującego się w świeżych liściach Aloe Vera.

produkty aloe vera                         aloe vera forever living products

                                                                                                                                                                                                       

Do produkcji kosmetyków i suplementów z Aloe Vera stosujemy wyłącznie najlepszych surowców, z całkowicie dorosłych roślin o optymalnie skoncentrowanym składzie.

Ojczyzną Aloe Vera jest Meksyk, toteż tam ją hodujemy. Słońce i ziemia są decydujące w uprawie.

Uprawa odbywa się jedynie naturalnie, bez wykorzystywania jakichkolwiek środków i nawozów syntetycznych. Zrównoważone zbiory, jakie prowadzimy, to te zawierające rośliny pełnoletnie, innymi słowy przynajmniej trzy letnie, o najlepszej koncentracji składników aktywnych.

                                                                                                                                                                                                        

naturalne uprawy Forever Living            produkcja aloe vera forever

                                                                                                                                                                                                         
Elementem decudującym o wysokiej jakosci naszych produktów, jakie Państwu przekazujemy jest element produkowania. Z tego względu stawiamy główny nacisk na rodzaj wytwarzania surowca. Proces jest delikatny co wpływa na bioprzyswajalność wyrobów, odbywa się ręcznie, bez ingerencji maszyn liście są cięte ręcznie, dzieki czemu aloes Forever sie nie niszczy. Nad składami preparatów, ich proporcjami czuwają i dozorują wybitni naukowcy, co zapewnia Wam najwyższą pewnosci, że artykuł jest sprawdzony, przetestowany i poprostu działa.

W prztypadku Aloe Vera konsumowanego na co dzień, spostrzeżono istotną poprawę pracy jelit, podwyższony stan energii oraz lepsze krążenie.


Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock