www.forever-polska.pl Forever Living Products

Forever FIT F15 Chocolate

831,29 zł

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier InPost (płatność z góry) Kurier InPost (płatność z góry) 1 do 2 dni od nadania Za darmo!
Kurier InPost (płatność za pobraniem) Kurier InPost (płatność za pobraniem) 1 do 2 dni od nadania Za darmo!
Orlen Paczka - dawniej paczka w ruchu (płatność z góry) Orlen Paczka - dawniej paczka w ruchu (płatność z góry) 2 -3 dni od nadania Za darmo!
Paczkomaty 24/7 (tylko płatność z góry) Paczkomaty 24/7 (tylko płatność z góry) zazwyczaj 1-2 dni od nadania Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł lub 500kg darmowa dostawa!

Więcej informacji

Program Forever FIT F15

Aby schudnąć, często decydujemy się na restrykcyjne, krótkotrwałe diety. Po ich ukończeniu wracamy jednak do dawnych nawyków, co skutkuje powrotem do wcześniejszej wagi. Celem programu Forever F15™ jest nie tylko pozbycie się zbędnych kilogramów, ale też pewnego rodzaju pielęgnowanie zdrowego podejścia do odżywienia się. Program, dzięki specjalnej książce do notowania swoich postępów i treningów, umożliwia kontrolowanie swoich nawyków i utrzymanie motywacji na wysokim poziomie.

Forever F.I.T. F15™ to przede wszystkim nauka, jak odpowiednio się odżywiać i ćwiczyć, aby zapewnić organizmowi to, co najlepsze. Program trwa piętnaście dni, co jest wystarczająco długim czasem, aby nauczyć się nowego podejścia do odżywiania. Program nie trwa jednak zbyt długo, co pozwala uniknąć monotonii i znudzenia wykonywanymi ćwiczeniami.

Program Forever 15 został opracowany przez grono specjalistów pracujących dla marki Forever Living. Przestrzeganie instrukcji programu umożliwi osiągnięcie optymalnych efektów. Po przebytym programie sylwetka jest znacznie smuklejsza, a samopoczucie dużo lepsze za sprawą oczyszczenia organizmu z toksyn.

Opinie

Oceń 
2019-07-11

c15

super efekty

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Forever FIT F15 Chocolate

  Forever FIT F15 Chocolate

  Napisz opinię

  Inne produkty w tej samej kategorii:

  Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock