www.forever-polska.pl Forever Living Products

Aloe Ever-Shield

46,47 zł

Dostawa już od 9,70 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier InPost (płatność z góry) Kurier InPost (płatność z góry) 1 do 2 dni od nadania 15,85 zł
Kurier InPost (płatność za pobraniem) Kurier InPost (płatność za pobraniem) 1 do 2 dni od nadania 18,30 zł
Orlen Paczka - dawniej paczka w ruchu (płatność z góry) Orlen Paczka - dawniej paczka w ruchu (płatność z góry) 2 -3 dni od nadania 9,70 zł
Paczkomaty 24/7 (tylko płatność z góry) Paczkomaty 24/7 (tylko płatność z góry) zazwyczaj 1-2 dni od nadania 14,75 zł

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł lub 500kg darmowa dostawa!

Więcej informacji

Aloesowy dezodorant w sztyfcie Forever Aloe Ever-Shield

Aloe Ever-Shield działa przede wszystkim długo oraz efektywnie. Dezodorant Ever -Shield nie wywołuje podrażnień i nie brudzi naszej garderoby. Nie jest za bardzo perfumowany. Ma niesłychanie łagodny zapach, który to współgra z przyrodniczą wonią naszej skóry. Aloesowy dezodorant Forever przynależy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, nie wpływających negatywnie na równowagę biologiczną naszej skóry. Miąższ aloesowy Aloe Vera użyty w tym własnie dezodorancie nie blokuje wówczas samoistnego wydzielania potu. Przez oddziaływanie na mikroflorę naszej skóry na sposób zupełnie naturalny zapobiega tylko powstawaniu przykrych zapachów.

Dezodorant Ever Shield ma swietne działanie aloesowe na naszą skórę, ponieważ aloes w nim zawarty jest na neutralnym i łatwym w uzyciu nośniku, który utrzymując się na powierzchni skóry pozostaje na niej bardzo długo, zwiększając w ten sposób skuteczność funkcjonowania bakteriostatycznego.
Dezodorant Forever funkcjonuje niebywale długo oraz efektywnie. Nie wywołuje podrażnień skóry ani gróczołow potnych. Nie jest nazbyt perfumowany.

Brdzo wiele dezodorantów ,które są na rynku mieściw sobie szkodliwe sole aluminium, jakie uniemożliwiają i hamują wydzielaniu się naszego własnego potu, co powoduje tylko wraznei iż jestmy odsiwzeni. Długookresowe stosowanie takich dezodorantów sprawia, iż w naszym organizmie może magazynować się zbytnia ilość toksycznych soli aluminium. Sole aluminium mają zdolność do gromadzenia się w poniektórych organach naszego organizmu (kora mózgowa, kości, węzły chłonne), gdzie przejawia swe toksyczne funkcjonowanie. Dezodorant Forever Aloe Ever-Shield NIE zawiera soli aluminium.

Opinie

Oceń 
2018-09-02

Świetny

Najlepszy dezodorant naturalny jaki miałem, polecam

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Aloe Ever-Shield

  Aloe Ever-Shield

  Napisz opinię

  Inne produkty w tej samej kategorii:

  Niezależny dystrybutor Forever Living Products Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock